Září 2008

Léto pomalu končí...

16. září 2008 v 15:45 | Míša
Léto přenechává pomalu vládu podzimu a já se komečně dostala k tomu, napsat něco dalšího. Prožili jsme chvíle prozářené sluncem, teplem zkrátka jsme užívali léto jak jen to šlo.
Děti, Janička i Ondra zvládli "výuku" plavání v bazénu na zahradě, trávili jsme hodně času u koní. Tam se děti vyběhali a zdokonalovali své jezdecké schopnosti.
Ondra se s dietou (vlastně i my všichni okolo) potýká velmi dbře. V jídle hledám vždy varianty, které mohu dát jak Janě, tak i Ondrovi. Aby byli všichni spokojení... Janička mě stále udivuje svou radostí, když se může rozdělit o něco s Ondrou (snad jí to nepřejde) :o).
Vaření se zdá být v pohodě, snažím se připravovat jídla tak, aby Ondra neviděl rozdíl, že má něco jiného. Vařím hodně zeleninové polévky, aby měl barevnou a pestrou stravu. Miluje kuřecí maso, hlavně grilovaná křídla, těch spořádá několik najednou :o). Z příloh zase zbožňuje rýži a těstoviny. Ty vařím semolinové bezvaječné, protože chutnají celé rodině :o). Přes léto jsme dokonce hodněkrát pekli maso, nebo špekáčky na ohni a tak se Ondrovi udělalo kousek kuřecího masa a vždycky ho spořádal.
Na konci měsíce jedeme na kontrolu na metalockou kliniku, vezeme zase pár vzorků a tak doufám, že bude vše ok.
Zatím se mějte a zase se brzy ozvu. Míša